Obec VAL

Dotazník - Sociální služby jsou potřeba

Vážení spoluobčané,

v nejbližší době najdete ve svých schránkách dotazník "Sociální služby jsou potřeba".

Dovolujeme si Vás požádat o spolupráci při vyplnění následujícího dotazníku, který si klade za cíl zmapovat stav a situaci potřebnosti sociálních služeb na Dobrušsku. Dotazník je anonymní.

Získané informace budou použity ke zlepšení a rozvoji sociálních služeb na Dobrušsku v rámci komunitního plánování. Zároveň pomohou přispět ke zlepšování stávajícího stavu sociálních služeb a přiblížit sociální služby potřebám jejich současných i potencionálních uživatelů.

Vyplněný dotazník prosím odevzdejte nejpozději do 31. května 2017 na Informačním centru města Dobrušky, na Informačním centru Opočno nebo na Odboru sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Dobruška či na místních obecních úřadech ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Dobruška. Dotazníky jsou v elektronické podobě k dispozici i na webu města Dobrušky. Děkujeme za spolupráci.

Bc. Bohuslav Matys – koordinátor komunitního plánování

Divadelní pohoda 2017

2017-05-28 DiPo letak web

Valský zpravodaj

Valský zpravodaj si můžete nově přečíst i na webových stránkách obce. Najdete ho v sekci:  Obec Val -> Valský zpravodaj.

Vaše příspěvky a náměty do dalšího vydání můžete odevzdávat na OÚ nebo zaslat na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hledáme brigádníky!

Pro údržbu obce Val a Provoz hledáme brigádníky nejen z naší obce. Bližší informace na OÚ Val nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Neváhejte a hlaste se již nyní!

Malba na MŠ

skenovani0024
 
skenovani0025

Číst dál...

Přihlašovací údaje k evidenci tržeb

Finanční úřad pro Královéhradecký kraj upozorňuje podnikatele a jejich zástupce, že od 1.9.2016 lze žádat o vydání přihlašovacích údajů potřebných pro evidování tržeb.  Pokračování zde.